Gizlilik Politikamız
ORTAKPAYDA BİLİŞİM ve YAYIN A.Ş. GİZLİLİK POLİTİKASI

  ORTAKPAYDA BİLİŞİM ve YAYIN A.Ş. çağdaş internet anlayışı, Firma, Çalışan ve Üye memnuniyeti ve güvenliği odaklı hizmet felsefesi ile İnternet işlemleri gereği, işbu OrtakPayda Bilişim ve Yayın A.Ş. ticaret bilgi ve referans web sitesi OrtakPayda.com (bundan sonra "Web Sitesi" olarak ifade edilecektir.) vermiş olduğunuz bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla aşağıda belirtilen temel kuralları benimsemektedir.


  Web Sitemiz'den yalnızca Firma, Ürün, Çalışan, Üye Tanıtım başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır.


  Web Sitemiz'e girilen bilgilerin güvenliği açısından OrtakPayda Bilişim ve Yayın A.Ş. sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Üyelerimizin Web Sitemiz'e Firma, Ürün, Çalışan, Üye Tanıtım başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenmez. Üyelerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, OrtakPayda Bilişim ve Yayın A.Ş. personeli dahil olmak üzere kısıtlanmıştır.


  OrtakPayda Bilişim ve Yayın A.Ş. sözkonusu bilgileri üyelerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.


  OrtakPayda Bilişim ve Yayın A.Ş. bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir. OrtakPayda Bilişim ve Yayın A.Ş.'nin tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri üye bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, OrtakPayda Bilişim ve Yayın A.Ş. bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.


  Web Sitemiz diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Politikamız'da yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web Sitemiz'den link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan OrtakPayda Bilişim ve Yayın A.Ş. sorumlu değildir.


  OrtakPayda Bilişim ve Yayın A.Ş., destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların OrtakPayda.com'un gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.


  Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, OrtakPayda Bilişim ve Yayın A.Ş.'ye aittir. Web Sitemiz'in içerdiği üçüncü sahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları OrtakPayda.com'da saklıdır.


  Üyelerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla OrtakPayda Bilişim ve Yayın A.Ş. sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda OrtakPayda Bilişim ve Yayın A.Ş. danışmakta tereddüt etmeyiniz.